^Към начало
  
  
  

За нас

Основна цел на нашият екип е да отглежда и възпитава най-ценното - децата

Нашата мисия

Да подходим с любов към децата и да се стремим към самостоятелност, чувствителност, отзивчивост към средата и творчество във възпитателния процес.

Каса

Такси се събират
от I-во до 10-то число на месеца.
 
Понеделник и вторник
от 7:00 ч. до 12:00ч.
 
Сряда и четвъртък
от 15:00 до 18:00 ч.

Информация за новосформираните подготвителни групи

- 6 годишни за новата 2019-2020 учебна година

 

IVБ група

Учители:

д-р Антоанина Чернева

старши учител Красимира Кирилова

 

  1. Алекс Кръстев Любенов
  2. Александра Славчева Илиева
  3. Александър Рашов Руменов
  4. Александър Стефанов Ангелов
  5. Артьом Сергеевич Маркогло
  6. Борислав Бисеров Иванов
  7. Божидара Асенова Стоилкова
  8. Бисер Димитров Иванов
  9. Виктор Дамянов Кокилов
  10. Виктория Валентинова Ямболиева
  11. Виктория Кирилова Емилова
  12. Георги Александров Михайлов
  13. Георги Валентинов Наполеонов
  14. Дария Петрова Йорданова
  15. Деан Бориславов Пламенов
  16. Драгомир Даниелов Драгомиров
  17. Елеонора Николова Алексова
  18. Елизабет Методиева Владимирова
  19. Ивайло Георгиев Георгиев
  20. Ивайло Михайлов Вутов
  21. Калоян Светозаров Стоянов
  22. Катрин Николаева Стефанова
  23. Лилиа Илианова Стоименова
  24. Марина Иванова Димитрова
  25. Марян Бориславов Пламенов
  26. Марио Георгиев Георгиев
  27. Румен Руменов Попов
  28. Теодор Борянов Руменов
  29. Теодор Георгиев Иванов

 

IVA  група

старши учител Лариса Петрова

учител Атанаска Стоядинова

 

 

  1. Алекс Стефанов Димитров
  2. Александър Яворов Кирилов
  3. Антонио Юлианов Пламенов
  4. Божидара Пламенова Илиева
  5. Божидар Бориславов Иванов
  6. Боромир Юлианов Иванчов
  7. Ваная Владимирова Петрова
  8. Валентин Борисов Милушев
  9. Виктория Георгиева Никифорова
  10. Виктория Николаева Гебрева
  11. Владимир Боянов Николаев
  12. Даная Тодорова Динкова
  13. Даниел Ангелов Киров
  14. Дариа Мартинова Захариева
  15. Ейдън Валентинов Стоянов
  16. Ема Константинова Боснешка
  17. Жана Венциславова Велинова
  18. Иванина Антонова Тренева
  19. Калоян Благовестов Лачев
  20. Калоян Марианов Ставриев
  21. Лилиян Кирилова Христова
  22. Марина Русланова Борисова
  23. Мртин Валентинов Иванов
  24. Пресиян Пламенов Златков
  25. София Бориславова Тренева
  26. Теодор Валентинов Стоянов
  27. Макс Людмил Каменов
  28. Емили Бориславова Бойчева
  29. Мария Бориславова Войнишка
Copyright © 2019. 11 ДГ "Знаме на мира" Перник Всички права запазени!.