^Към начало
  
  
  

За нас

Основна цел на нашият екип е да отглежда и възпитава най-ценното - децата

Нашата мисия

Да подходим с любов към децата и да се стремим към самостоятелност, чувствителност, отзивчивост към средата и творчество във възпитателния процес.

Каса

Такси се събират
от I-во до 10-то число на месеца.
 
Понеделник и вторник
от 7:00 ч. до 12:00ч.
 
Сряда и четвъртък
от 15:00 до 18:00 ч.

Информация за прием - списъци

Уважаеми родители,
моля да потвърдите писмено в срок до 07.06.2019г., че детето Ви ще бъде записано и ще посещава ДГ №11 „Знаме на мира” през учебната 2019 – 2020г.
За целта ще бъде необходимо да попълните декларация в деловодството на ДГ – всеки работен ден от 07ч. до 15ч.



За групи:
IA – (1-ви корпус [административен] – 2-ри етаж вляво)
 IБ – (3-ти корпус– 2-ри етаж вляво)
 IВ – (2-ри корпус -2-ри етаж вдясно)
 родителската среща ще се състои на 11.06.2019г. от 17:30ч.


За яслени групи:
 А (3-ти корпус– 1-ви етаж вляво)
Б  (3-ти корпус– 1-ви етаж вдясно)
родителската среща ще се състои на 10.06.2019г. от 17:30ч

 

 

Списък  на децата приети в яслена група  А
с мед. сестри Атанасова и Петрова
2019- 2020 учебна година

пор.

Вх.

                      Три имена

Дата на раждане

1

117

Адриана Александрова Яворова

11.05.2017

2

120

Анджела Борисова Томова

26.10.2017

3

119

Божидар Веселинов Фердов

10.07.2017

4

122

Божидар Мариов Василев

11.10.2017

5

133

Божидар Мирославов Александров

15.09.2017

6

314

Божидар Стефанов Чупетловски

17.08.2017

7

235

Борис Георгиев Бикарски

03.02.2018

8

267

Борис Пламенов Петров

14.08.2018

9

237

Велизар Елезаров Иванова

06.06.2017

10

238

Виктор Георгиев Карастоянов

26.04.2018

11

111

Виктория Любомирова Иванова

18.07.2017

12

291

Диляна Методиева Симеонова

10.06.2017

13

115

Зара  Любомирова Василева

07.10.2017

14

255

Иван Димитров Николов

14.09.2017

15

130

Ивелин Ридван Делиисенов

05.02.2018

16

233

Калоян Ангелов Страхилов

08.11.2017

17

121

Карина Борисова Томова

26.10.2017

18

116

Карина Радославова Кирилова

09.06.2017

19

148

Марая Стефанова Ангелова

10.07.2017

20

243

Мария Кирилова Христова

18.07.2017

21

128

Николай Светославов Георгиев

24.09.2017

22

236

Рая Маринова Лазарова

30.08.2017

23

131

Румина Ивайлова Иванова

09.06.2017

24

284

Стефания Светославова Мишова

29.09.2017

25

297

Теодора Красимирова Венева

28.12.2017

26

245

Филип Виктор Кирилов

14.12.2017

 

 

Списък  на децата приети в яслена група Б
 с мед. сестри Йотева и Младенова
2019- 2020 учебна година

пор.

Вх.

                      Три имена

Дата на раждане

       

1

137

Алекс Николаев Сотиров

21.09.2017

2

298

Анастасия Андреева Зарева

04.09.2017

3

172

Анастасия Красен Иванова

10.11.2017

4

200

Беакрис Кристофир Венциславова

03.08.2017

5

168

Божидара Тодорова Тодорова

07.03.2018

6

229

Борислав Иванов Иванов

30.10.2017

7

181

Валентин Валериев Емилов

08.06.2017

8

206

Васил Емилов Ненков

09.04.2018

9

305

Веселияна Кристиянова Неновска

16.10.2017

10

207

Владислав Радославов Соколовски

17.12.2017

11

222

Гери Георгиева Страхилова

24.10.2017

12

126

Денислав Венциславов Димитров

04.06.2017

13

169

Димитър Андрианов Валентинов

10.10.2017

14

170

Кирил Василев Динев

02.03.2018

15

201

Красимир Димитров Куртев

24.04.2018

16

182

Лиана Евтимова Павлова

24.08.2017

17

303

Мартин Мартинов Иванов

07.08.2017

18

202

Матео Атанасов Емилов

17.10.2017

19

129

Методи Василев Василев

26.04.2017

20

174

Нанси Юриева Димитрова

18.11.2017

21

204

Никола Владиславов Милев

22.11.2017

22

193

Никола Николай Димитров

02.08.2017

23

171

Симона Радославова Крумова

06.05.2017

24

114

Тия Тихомирова Гмитричова

22.12.2017

25

301

Цветелина Боянова Боянова

12.03.2018

26

185

Явор Милен Величков

26.06.2017

 

 

 Списък на децата, приети в I”А”  
с учители: Снежана Шаркова и Милена Рангелова

1.    Андреа Станиславова Бойчева – 19.06.2016
2.    Андреа Станиславова Огнянова – 18.04.2016
3.    Алекс Руменов Попов – 06.05.2016
4.    Александра Даниелова Асенова – 28.11.2016
5.    Борис Бисеров Христов – 03.10.2016
6.    Борислав Светославов Николов – 21.10.2016
7.    Владимир Светославов Донев – 31.01.2016
8.    Владислав Марианов Ставриев – 26.04.2016
9.    Деян  Мариов Валериев – 10.06.2016
10.    Емили Асенова Милчева – 11.11.2016
11.    Жанин Бориславова Тренева – 01.07.2016
12.    Ивайла Ивайло Божилова – 29.09.2016
13.    Ивайло Кирилов Панков – 30.08.2016
14.    Йоана Илиянова Кардашева – 14.04.2016
15.    Йордан Николаев Белев – 13.02.2016
16.    Камен Петров Нецов – 05.12.2016
17.    Лъчезар Василев Иванов – 26.08.2016
18.    Мелани Мариова Байлева – 08.08.2016
19.    Никол Иванова Владимирова – 01.08.2016
20.    Никол Николаева Михайлова – 28.12.2016
21.    Никол Радославова Миткова – 22.04.2016
22.    Ния Юлианова Иванчева – 27.09.2016
23.    Симона Кирилова Стоименова – 15.07.2016
24.    Стефан Стефанов Григоров – 10.06.2016
25.    Стилиян Илиян Павлов – 15.07.2016
26.    Теодора Владимирова Тодорова – 24.06.2016
27.    Цветелина Лилиева Петрова – 23.04.2016

 

 

Списък на децата, приети в I “Б“ група
с учители Антония Виденова – Георгиева

1.    Адриан Русланов Евлогиев -26.12.16 г.
2.    Божидар Радославов Емилов –27.05.16 г.
3.    Борис Маринов Попов – 18.05.16 г.
4.    Венцислав Георгиев Лумбаров – 12.08.16 г.
5.    Георги Ангелов Радославов – 24.04.16 г.
6.    Даниел Христов Стоянов – 15.06.16 г.
7.    Дария Николаева Николова – 07.08.16 г.
8.    Дейвид Иванов Иванов – 12.07.16 г.
9.    Денислава Росенова Стефанова – 05.10.16 г.
10.    Деян Андреев Андреев – 23.06.16 г.
11.    Джейда Басри Анадол – 18.04.16 г.
12.    Емили Радославова Илиева – 27.08.16 г.
13.    Калоян Каменов Маринов – 31.03.16 г.
14.    Катрин Светославова Георгиева – 24.08.16 г.
15.    КрисияЦветомирова Рачева – 25.07.16 г.
16.    Кристиан Василев Домусчиев – 29.11.16 г.
17.    Мария Димитрова Михайлова – 05.09.16 г.
18.    Никол Ивайлова Георгиева – 07.07.16 г.
19.    Никол Николаева Петрова – 22.11.16 г.
20.    Никол Първанова Любчева – 15.08.16 г.
21.    Никола Деянов Йорданов – 21.04.16 г.
22.    Николай Калоянов Теофилов – 01.04.16 г.
23.    Симеон Николаев Николов – 29.08.16 г.
24.    Сияна Бориславова Георгиева – 29.06.16 г.
25.    Стефани Стефанова Симеонова – 24.06.16 г.
26.     Силвия Лъчезарова Анастасова – 21.04.2016г.
27.    Теодора Методиева Атанасова – 22.02.16 г.

 

 

СПИСЪК НА ДЕЦАТА ОТ I ”В” ГРУПА
Учители: П.Христова и Р.Иванова

1.Андрей Кристиянов Борисов    09.06.2017
2.Алекс Александров Тодоров     01.03.2017г
3.Вероника Емилова Михайлова     30.03.2017г
4.Виктор Веселинов Михайлов     03.02.2017г.
5.Даниел Методиев Руменов      06.03.2017г.
6.Ема Радостинова Раденкова       04.06.2017г.
7.Калина Живкова Крапчанска      04.01.2017г.
8. Каролина Юлиян Рангелова     14.02.2017г.
9.Константин Станиславов Методиев 24.01.2017
10.Кристина Лъчезарова Станиславова 22.05.2017г.
11. Михаил Даниелов Драгомиров   14.01.2017г.
12. Михаела Александрова Ваташка  10.07.2017г.
13.Максимилиян Росин Юлиянов    19.01.2017г.
14.Методи Василев Василев   26.04.2017г.
15.Николай Илиев Вучев  19.02.2017г.
16.Николай Данаилов Милчев  15.01.2017г.
17.Никола Михайлов Гердин    09.03.2017г.
18.Симона Бисерова Давидова    05.02.2017г.
19.Симеон Антониов Мирославов  04.01.2017г.
20.Теодора Христова Евстатиева   09.03.2017г.
21.Цветомира Цветелинова Димитрова 29.01.2017г.
22.Юлиан Петров Здравков    20.01.2017г.
23.Яна Кирилова Сирачка    26.04.2017г.



Списък на новоприетите деца родени 2014- 2015 година

Пор

Вх. №

 

Три имена

Дата на раждане

Група

1

310

Кристина Адрианова Александрова

06.10.2015г.

II „Б” -  г-жи Седефчева

Димитрова

2

228

Милена Миленова Методиева

01.10.2014г.

III „Б” – г-жи Николова

Георгиева

3

227

Йоан Момчилов Бонев

04.10.2015г.

II „А” – г-жи Попова

Борисова

4

226

Александра Пламенова Людмилова

18.11.2015г.

II „А” – г-жи Попова

Борисова

5

151

Вероника Димитрова Петрова

15.04.2014г.

III „Б” – г-жи Николова

Георгиева

6

290

Ивайло Методиев Симеонов

09.06.2015г.

II „А” – г-жи Попова

Борисова

7

256

Елица Мирославова Такова

01.11.2014г.

III „Б” – г-жи Николова

Георгиева

8

232

Атанас Живков Крапчапски

28.11.2014г.

III „Б” – г-жи Николова

Георгиева

Copyright © 2019. 11 ДГ "Знаме на мира" Перник Всички права запазени!.